Binance wprowadzi płatności BTC do Shopify | Wiadomości | CrypS.

Binance wprowadzi płatności BTC do Shopify

Konrad Juszczyk
binance alchemy pay

Największa na świecie giełda kryptograficzna jaką jest Binance, nawiązała współpracę z dostawcą kryptowalutowych rozwiązań płatniczych Alchemy Pay, aby zbudować most między kryptowalutami a fiatami za pośrednictwem portfela Binance Pay.

Nowa współpraca Binance

Binance ogłosiło we wtorek partnerstwo z hybrydową platformą płatności kryptowalutowych Alchemy Pay, aby umożliwić płatności kryptograficzne typu peer-to-peer (P2P) u ponad 2 milionów globalnych sprzedawców za pośrednictwem aplikacji płatniczej Binance Pay. Użytkownicy apki będą mogli płacić u sprzedawców, będących partnerami Alchemy Pay jak: Shopify (platformy to tworzenia sklepów online), QFPay (dostawca płatności mobilnych), Pricerite (z Hongkongu), Ce La Vi (z Singapuru), Aldo (kanadyjska marka obuwnicza), Arcadier (SaaS), Midwest Global Asia (usługi taksówkowe z siecią ponad 2500 kierowców limuzyn) i inne.

Binance Pay to zbliżeniowa, bezpieczna funkcja płatności kryptowalutą między użytkownikami w aplikacji. Uruchomione w lutym funkcje umożliwiają kupcom i sprzedawcom wysyłanie i otrzymywanie płatności kryptograficznych na całym świecie bez ponoszenia dodatkowych opłat za korzystanie z kryptowalut. Użytkownicy i sprzedawcy mogą wybrać preferowane opcje płatności przy pomocy ponad 40 obsługiwanych kryptowalut w 18 krajach.

Firma Alchemy Pay prowadzi również własny token ACH, oparty na Ethereum, który pod wpływem tych informacji i wtorkowego listingu na Coinbase odnotował gwałtowny wzrost. Jego cena wzrosła o ponad 1500% w ciągu ostatnich 14 dni.

Wzrost ACH
binance alchemy payreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.