Cardano na CEX.IO | Wiadomości | CrypS.

Cardano na CEX.IO

Michał Misiura
giełda kryptowalut CEX.IO udostępnia u siebie kryptowalutę Cardano ADA

Giełda kryptowalut CEX.IO ogłosiła wejście na rynek Cardano (ADA). Wypłaty są dostępne od dzisiaj. 

Od teraz giełda kryptowalut CEX.IO udostępnia możliwość handlu parą Cardano (ADA) – dolar (USD). W przyszłości oferta związana z nową kryptowalutą ma być poszerzana. W tej chwili CEX.IO uruchomiło także opcję zakupu Cardano za pośrednictwem karty kredytowej Visa lub MasterCard.

ADA jest natywną kryptowalutą zdecentralizowanego blockchainu Cardano. Projekt stworzony przez solidny zespół naukowców i służący m.in. do budowy dApps, zyskał już ogólnoświatowe uznanie, a jego notowania rosną.

giełda kryptowalut CEX.IO udostępnia u siebie kryptowalutę Cardano ADAreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.