Cardano dołączyło do Linux Foundation jako "złoty" członek | Wiadomości | CrypS.

Cardano dołączyło do Linux Foundation jako “złoty” członek

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
cardano

Fundacja Cardano, organizacja non-profit stojąca za blockchainem Proof-of-Stake, dołączyła do Linux Foundation jako złoty członek.


Dzień wcześniej, dyrektor generalny Cardano Foundation Dirk Hondel wystąpił na konferencji Open Source Summit w Austin w Teksasie. Wziął wówczas udział w sesji pytań i odpowiedzi z twórcą Linuksa Linusem Torvaldsem, podczas której powiedział:

Wierzymy, że budowanie prężnej społeczności wokół technologii blockchain jest kluczem do jej masowego przyjęcia. Fundacja Linux posiada niezbędne kompetencje i doświadczenie do współpracy z interesującymi technologiami open-source.

Fundacja Linuks ma trzy poziomy członkostwa: srebrny, złoty i platynowy. Członkowie na każdym poziomie płacą roczne składki, które zasilają budżet organizacji. Złote członkostwo kosztuje 100 000 USD rocznie i daje możliwość zasiadania w zarządzie organizacji.

Założona w 2000 r. Fundacja Linux jest wiodącą na świecie platformą współpracy w zakresie otwartego oprogramowania, skupiającą ponad 1800 członków.

Wcześniej pojawiły się informacje, że zespół Cardano przełożył hard fork Vasil na lipiec. Oczekuje się, że wdrożenie aktualizacji zwiększy przepustowość sieci, obniży koszty transakcji i poprawi bezpieczeństwo blockchaina.

cardanoreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.