Bukmacherzy przyjmują zakłady, która giełda kryptowalut upadnie jako następna | Wiadomości | CrypS.

Bukmacherzy przyjmują zakłady, która giełda kryptowalut upadnie jako następna

Mariusz Przepiórka
zakład którya giełda kryptowalut upadnie najpierw

Napięta sytuacja na rynku kryptowalut skłoniła niektórych bukmacherów do otwarcia zakładów na to, która z giełd kryptowalutowych upadnie jako następna. To efekt zamieszania wywołanego bankructwem FTX i ograniczeniem zaufania do całej branży.


Kryptowaluty odnotowały szczytowy okres w 2021 roku, kiedy to biły wszelkie rekordy. Bitcoin w listopadzie ubiegłego roku osiągnął rekordową wartość wynoszącą 67 567 USD. Ethereum w tym samym miesiącu odnotowało swój rekord wartości, osiągając poziom 4891,70 USD. Potem jednak rozpoczął się rok 2022, który można uznać za kryptowalutową zimę.

Ceny głównych kryptowalut gwałtownie spadły, co spowodowało znaczną utratę zysków firm z branży. Następnie kłopoty niektórych graczy zostały pogłębione przez upadek Terry LUNY (w wyniku którego największe szkody poniosły Voyager i Celsius, zmuszone do ogłoszenia bankructw). Jeszcze większy szok nastąpił w listopadzie, gdy bankructwo ogłosiła giełda FTX.

Te wszystkie wydarzenia spowodowały, że wielu posiadaczy straciło wiarę w BTC i inne kryptowaluty. W efekcie zaczęli wyprzedawać swoje aktywa, co doprowadziło do zwiększenia ryzyka upadku kolejnych giełd kryptowalut. Sytuację chcą wykorzystać bukmacherzy, którzy przyjmują zakłady na upadek kolejnej giełdy.

Najmocniejszy kandydat do bankructwa

W zakładach „Która giełda upadnie jako kolejna?” lub „Która giełda jako kolejna złoży wniosek o upadłość?” obecnie faworytem jest Crypto.com, a kolejne miejsca w rankingu potencjalnych bankrutów zajmują eToro i KuCoin. Bukmacherzy oceniają, że najmniejsze prawdopodobieństwo upadku wiąże się z giełdami Coinbase, Binance i Kraken. Pytanie tylko gdzie w tej tabeli jeszcze w październiku byłyby FTX, który cieszył się bardzo dobrą opinią.

Kolejny kandydat do upadku - VegasOdds
Kolejny kandydat do upadku – kursy Vegas odds
zakład którya giełda kryptowalut upadnie najpierwreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.