Brazylijski Nostradamus przepowiada koniec kryptowalut

Brazylijski Nostradamus przepowiada koniec kryptowalut

Anna Sutowicz

„Brazylijski Nostradamus” przewidział katastrofalny koniec branży kryptowalut. Twierdzi, że rządy na całym świecie będą polować na bitcoiny (BTC) i inne aktywa cyfrowe. Zapowiada także powstanie nowej waluty.


35-letni wróżbita z Divinópolis, Athos Salomé, który jest znany jako „Brazylijski Nostradamus” wypowiedział się na temat przyszłości kryptowalut. Twierdzi, że ich istnienie jest uzależnione od „szczęścia lub władzy”, a usterka może doprowadzić do ich katastrofalnego końca.

To, czy [kryptoaktywa] będą nadal [działać], czy nie, jest kwestią szczęścia [lub] władzy. Rządy światowe zrobią wszystko, co w ich mocy, aby je przywłaszczyć. (…) Nie chciałbym powodować rozpaczy wśród inwestorów kryptowalutowych. Ale może się zdarzyć usterka lub coś systemowego, co spowoduje, że tysiące stracą dużo pieniędzy – stwierdził Salome.

Ponadto, Salomé przewiduje pojawienie się nowej waluty, która będzie pomysłem opartym na „czymś między Rosją a Chinami”.

Upadek kryptowalut to nie wszystko

Jednak upadek kryptowalut to nie jedyny problem, z którym w tym roku może zmagać się ludzkość. Salomé przewiduje również nadejście Antychrysta i pojawienie się „wirusa zombie” w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Zapowiada także nadchodzący atak na Stany Zjednoczone, który będzie gorszy niż ten z 11 września 2001 roku oraz twierdzi, że na świecie dojdzie do agresji, podczas której zatrze się ze sobą dwóch wielkich przywódców. Po ataku nastąpi wojna światowa.

Athos Salomé zdobył światową sławę w mediach po tym, jak trafnie wytypował finalistów Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2022 i rzekomo przewidział początek pandemii koronawirusa, śmierć brytyjskiej królowej, inwazję Rosji na Ukrainę i zakup Twittera przez Elona Muska.

Być może prognoza brazylijskiego medium nie ma większej wartości. Ma jednak szanse okazać się równie trafna co wiele analiz robionych na serio – trudno jest przewidzieć przyszłość. Z jakich narzędzi korzystacie próbując odgadnąć przyszłe ruchy BTC?
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.