BNB Chain stworzył zdecentralizowaną infrastrukturę pamięci masowej | Wiadomości | CrypS.

BNB Chain stworzył zdecentralizowaną infrastrukturę pamięci masowej

Redakcja
bnb greenfield

Deweloperzy BNB Chain opublikowali białą księgę nowego projektu. Chodzi o zdecentralizowaną infrastrukturę pamięci masowej nazwaną BNB Greenfield.


Czym dokładnie jest najnowszy produkt od giełdy Binance. Zespół projektu w oficjalnym oświadczeniu opisał go w następujący sposób:

Jest to innowacyjna, oparta na blockchainie, zdecentralizowana sieć pamięci masowej, która przyniesie chmurę obliczeniową i nową gospodarkę danych w Web3.

Rozwiązanie to opiera się na trzech kluczowych elementach:

  • Autorski blockchain BNB Greenfield – Dostawcy pamięci masowej na protokole zapewniają przechowywanie danych w trybie offchain.
  • Zdecentralizowane aplikacje w BNB Greenfield, dzięki którym użytkownicy mogą wchodzić w interakcje z systemem.
  • BNB Chain, który zapewnia dostęp do szerszego ekosystemu poprzez most cross-chain.

Jakie korzyści niesie BNB Greenfield?

Według oświadczenia, BNB Greenfield daje użytkownikom szereg korzyści, w tym:

  • Elastyczny wybór miejsca przechowywania i pełną własność.
  • Możliwość ustawienia różnych ustawień dostępu do wielu segmentów informacji.
  • Wykorzystanie blockchaina BNB Chain ze wsparciem dla smart kontraktów.

Zespół nawiązał współpracę z AWS Cloud, NodeReal i Blockdaemon, aby uruchomić sieć testową rozwiązania w “najbliższych miesiącach”.

bnb greenfieldreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.