Bittrex odda klientom środki zamrożone przez sankcje | Wiadomości | CrypS.

Bittrex odda klientom środki zamrożone przez sankcje

Michał Misiura
bittrex

W 2018 roku giełda przestała obsługiwać klientów z 31 jurysdykcji, a ich konta zostały zamrożone. Teraz Bittrex ogłosił, że umożliwi wypłatę przetrzymywanych środków. 

W mailach rozesłanych do klientów z państw wykluczonych przez giełdę z uwagi na międzynarodowe sankcje, Bittrex poinformował, że mogą oni wypłacić swoje środki na inne giełdy. Zamrożone aktywa, należą do użytkowników zamieszkujących kraje lub terytoria objęte sankcjami OFAC, w tym: Syrię, Iran, Krym i Kubę.

Giełda ustaliła, że możliwe do wypłaty środki, muszą być co najmniej trzykrotnością opłaty transakcyjnej, którą pochłonie operacja. Klienci Bittrex mogą ubiegać się o wypłatę swoich coinów do 15 marca 2020 roku.

 

bittrexreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.