Bittrex Global zapowiada emisję własnego tokena | Wiadomości | CrypS.

Bittrex Global zapowiada emisję własnego tokena

Mariusz Przepiórka
giełda kryptowalut bittrex global

Giełda kryptowalut Bittrex Global poinformowała o planach emisji własnego tokena. Zgodnie z oświadczeniem nowy token powinien pojawić się na rynku w czerwcu tego roku. Bittrex Global to założony w 2019 roku europejski oddział amerykańskiej giełdy Bittrex, który kieruje swą ofertę do międzynarodowych klientów.

Na razie jednak spółka nie podała bliższych szczegółów emisji „Bittrex Global Exchange Token”. W wymianie zdań z użytkownikami Twittera, do której doszło pod informacją o tokenie, giełda zasugerowała natomiast, że wcześniej na drodze do emisji stały względy prawne.

Strona internetowa Bittrex Global jest aktualnie niedostępna dla użytkowników ze Stanów Zjednoczonych. Z tego też powodu token nie znajdzie się w ofercie przeznaczonej na rynek USA. Warto zauważyć, że udział giełdy Bittrex w rynku w ubiegłym roku systematycznie spadał. Na początku roku wynosił on 3,5%, a obecnie jest to 1%.

giełda kryptowalut bittrex global
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.