Bitstamp wszedł we współpracę z drużyną esportową Immortals | Wiadomości | CrypS.

Bitstamp wszedł we współpracę z drużyną esportową Immortals

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
bitstamp giełda kryptowalut

Organizacja esportowa Immortals podpisała trzyletnią umowę partnerską z giełdą kryptowalut Bitstamp. Zgodnie z umową, Bitstamp będzie partnerem założycielskim organizacji i oficjalną platformą giełdową drużyny.

Nie jest to pierwsze wejście Immortals w świat kryptowalut. Zespół już wcześniej nawiązał współpracę z firmą DeFi zajmującą się sztuczną inteligencją fetch.ai. Bitstamp będzie więc drugim krypto partnerem zespołu.

Nie jest to również pierwsza styczność Bitstamp z esportem. Zaledwie trzy tygodnie temu giełda ogłosiła, że zapłaci prawie 6,1 miliona dolarów, aby stać się wyłącznym sponsorem brytyjskiej organizacji Guild Esports.

Immortals prowadzi drużyny esportowe w grach “League of Legends” oraz “Valorant”. Obie pozycje są opracowywane i wydawane przez Riot Games, który w zeszłym roku wszedł we współpracę z giełdą FTX.

Dyrektor generalny Bitstamp USA, Bobby Zagotta, wyraził swoją wiarę, że nowe partnerstwo z Immortals pomoże stworzyć “bardziej autentyczne doświadczenie między kryptowalutami i grami”. Zagotta powiedział:

Służenie cyfrowym tubylcom zawsze było dużą częścią etosu Bitstamp. Obejmuje to graczy i streamerów, którzy byli jednymi z pierwszych, którzy zbadali integrację aktywów cyfrowych w swojej branży i zrozumieli wartość kryptowaluty.

Celem partnerstwa Immortals jest w dużej mierze pomoc w edukacji graczy na temat kryptowalut, jednocześnie oferując fanom esportu kryptowalutowe giveaway’e. Za każdym razem, gdy drużyna “League of Legends” Immortals zabije pierwszego przeciwnika w dowolnym meczu League of Legends Championship Series (LCS), Bitstamp będzie dawał fanom szansę na wygranie kryptowalut.

Jako część umowy, Immortals tworzy również specjalny nowy zespół twórców treści dla “Valorant” o nazwie Team Bitstamp. Twórcy ci, choć nie są zawodowcami esportu, będą działać jako ambasadorzy marki zarówno Immortals, jak i Bitstamp, prowadząc livestreamy i rozdając kryptowalutowe nagrody.

bitstamp giełda kryptowalutreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.