Bitstamp uruchamia letnią promocję - 0% opłat handlowych | Wiadomości | CrypS.

Bitstamp uruchamia letnią promocję – 0% opłat handlowych

Mariusz Przepiórka
bitstamp letnia promocja

Giełda kryptowalutowa Bitstamp poinformowała o rozpoczęciu letniej promocji pod nazwą Summer of Discovery. W ramach promocji użytkownicy giełdy mogą zawierać transację z 0% opłaty handlowej.


Bitstamp podkreśla, że jest pierwszą i jedyną giełdą kryptowalutową, która oferuje 0% opłaty handlowej w odniesieniu do wszystkich tokenów. Warto jednak zauważyć, że opłata handlowa w wysokości 0% dotyczy całkowitego wolumenu transakcji do 1000 USD (lub jego równowartości) w poprzednim 30-dniowym okresie. Zatem jeśli użytkownik w ciągu ostatnich 30 dni obrócił kwotą wyższą niż 1000 USD, zastosowanie będzie miała opłata dotycząca kolejnego poziomu.

Giełda zapowiada, że model cenowy z 0% opłat handlowych zostanie na stałe, także po zakończeniu letniej promocji.  Szczegółowe informacje na temat ustalania opłat handlowych zostały udostępnione na blogu giełdy.

Bitstamp zmienia również ogólny model cenowy na model maker-taker. Maker stwarza płynność na platformie, a taker zabiera płynność z platformy, tj. kupuje i sprzedaje od razu. Opłaty dla makera i takera są różne i zależą od całkowitego wolumenu obrotu. Według giełdy, powinno to skutkować lepszą płynnością na platformie transakcyjnej.

bitstamp letnia promocja
reklama
reklama