Bitstamp uruchamia letnią promocję - 0% opłat handlowych | Wiadomości | CrypS.

Bitstamp uruchamia letnią promocję – 0% opłat handlowych

Mariusz Przepiórka
bitstamp letnia promocja

Giełda kryptowalutowa Bitstamp poinformowała o rozpoczęciu letniej promocji pod nazwą Summer of Discovery. W ramach promocji użytkownicy giełdy mogą zawierać transację z 0% opłaty handlowej.


Bitstamp podkreśla, że jest pierwszą i jedyną giełdą kryptowalutową, która oferuje 0% opłaty handlowej w odniesieniu do wszystkich tokenów. Warto jednak zauważyć, że opłata handlowa w wysokości 0% dotyczy całkowitego wolumenu transakcji do 1000 USD (lub jego równowartości) w poprzednim 30-dniowym okresie. Zatem jeśli użytkownik w ciągu ostatnich 30 dni obrócił kwotą wyższą niż 1000 USD, zastosowanie będzie miała opłata dotycząca kolejnego poziomu.

Giełda zapowiada, że model cenowy z 0% opłat handlowych zostanie na stałe, także po zakończeniu letniej promocji.  Szczegółowe informacje na temat ustalania opłat handlowych zostały udostępnione na blogu giełdy.

Bitstamp zmienia również ogólny model cenowy na model maker-taker. Maker stwarza płynność na platformie, a taker zabiera płynność z platformy, tj. kupuje i sprzedaje od razu. Opłaty dla makera i takera są różne i zależą od całkowitego wolumenu obrotu. Według giełdy, powinno to skutkować lepszą płynnością na platformie transakcyjnej.

bitstamp letnia promocjareklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.