Bitstamp przenosi konta użytkowników | Wiadomości | CrypS.

Bitstamp przenosi konta użytkowników

Mariusz Przepiórka
giełda kryptowalut Bitstamp

Kryptowalutowa giełda Bitstamp za pomocą wiadomości mailowych poinformowała swoich użytkowników o procesie migracji kont. Rachunki i dane będą przeniesione ze spółki Bitstamp Limited do spółki Bitstamp Europe SA z siedzibą w Luksemburgu.

Celem migracji jest spełnienie wymogów prawnych oraz zwiększenie efektywności działania. Giełda zapewnia, że proces migracji nie wpłynie na dostęp do rachunków i zawieranie transakcji. Po zakończeniu całego procesu klienci otrzymają kolejną wiadomość mailową z potwierdzeniem przeniesienia konta.

Giełda wskazuje również, że po migracji klienci będą podlegać warunkom użytkowania oraz polityce prywatności spółki Bitstamp Europe SA. Bitstamp funkcjonuje na rynku od 2011 roku, kiedy to Damijan Merlak zarejestrował ją w swej ojczystej Słowenii. Po dwóch latach giełda uzyskała rejestrację również w Wielkiej Brytanii, a od 2016 roku funkcjonuje jej oddział w Luksemburgu.

giełda kryptowalut Bitstamp
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.