BitMEX doświadcza awarii | Wiadomości | CrypS.

BitMEX doświadcza awarii

Dawid Kucharczyk
bitmex

Giełda kryptowalut BitMEX ogłosiła 13 marca, że zawiesiła handel z powodu pewnego problemu. W chwili pisania tego tekstu platforma działa już normalnie.


„Nadal monitorujemy problem i przypominamy użytkownikom, że wszystkie fundusze są bezpieczne.”

bitmex awaria

Przedstawiciele giełdy nie podali, z czym związana jest awaria.

Co jeszcze słychać w BitMEX?

BitMEX wprowadził funkcję Proof-of-Liability w grudniu 2022 roku. Dzięki niej użytkownicy mogą sprawdzić zobowiązania platformy wobec nich w ogólnym bilansie.

Wcześniej giełda uruchomiła platformę do handlu kryptowalutami spot. W lipcu, ze względu na rynek niedźwiedzia firma odłożyła planowane notowanie utility-tokenów.

Pod koniec 2022 roku Alexander Heptner, który zrezygnował z funkcji szefa BitMEX, złożył pozew na 3,4 mln dolarów przeciwko operatorowi giełdy kryptowalut. Specjalista oskarżył firmę o niesłuszne rozwiązanie umowy o pracę i jej naruszenie.

bitmexreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.