BitGo zadba o środki giełdy Bitstamp | Wiadomości | CrypS.

BitGo zadba o środki giełdy Bitstamp

Michał Misiura
giełda kryptowalut Bitstamp

Znany dostawca portfeli kryptowalutowych został powiernikiem, trzymającym pieczę nad środkami klientów giełdy Bitstamp. Poza wielkim doświadczeniem w zakresie krypto-bezpieczeństwa, za firma BitGo stoi 100 mln USD ubezpieczenia. 

W komunikacie wydanym przez giełdę Bitstamp czytamy, że krok ten jest naturalną kontynuacją trwającej od lat współpracy. Od momentu wejścia na rynek z portfelem na bitcoiny, BitGo znacznie rozbudowało swoją ofertę. Obecnie zapewnia powiernictwo środków wielu korporacyjnym klientom.

Opatentowany przez firmę, autorski portfel kryptowalutowy z wieloma kluczami, zyskał zaufanie na całym świecie. Prestiżowe londyńskie Lloyd’s, ubezpiecza środki przechowywane przez BitGo, na kwotę 100 mln USD. Mają one trafić do klientów firmy, jeżeli straci ich pieniądze.

Bitstamp był pierwszą licencjonowaną giełdą kryptowalutową w Europie. Jest w pełni regulowany na terenie Luksemburga. W tym roku obchodzi ósme urodziny. Obecnie firma rozszerza swoją działalność poza starym kontynentem. Ostatnio otrzymała zezwolenia na jej prowadzenie w stanie Nowy Jork.

 

giełda kryptowalut Bitstamp
reklama
reklama