BitFlyer i Brave stworzą nowy portfel kryptowalutowy | Wiadomości | CrypS.

BitFlyer i Brave stworzą nowy portfel kryptowalutowy

Redaktor: Albert Czajkowski
bitflyer i brave stworzą wspólnie portfel kryptowalut

Japońska giełda kryptowalutowa BitFlyer poinformowała o nawiązaniu współpracy z przeglądarką internetową Brave. Celem partnerstwa będzie stworzenie portfela kryptowalutowego dla użytkowników Brave’a.

BitFlyer to największa giełda w Japonii pod względem wielkości obrotu. Brave z kolei jest przeglądarką, która kładzie duży nacisk na ochronę prywatności użytkownikom.

Portfel BitFlyer i Brave

Na razie nie ujawniono żadnych szczegółów dotyczących nowego portfela. Japońscy użytkownicy Brave’a w związku z regulacjami prawnymi nie mogą otrzymywać od niego tokenów Basic Attention Token (BAT). W zamian za nie przeglądarka nagradza Basic Attention Token Points (BAP), nie mogą ich jednak wymieniać na gotówkę. Informacja o współpracy obu podmiotów wzbudziła spekulacje, czy nowy portfel może pozwolić na to, by japońscy użytkownicy otrzymywali BAT, a nie BAP. Giełda poinformowała jedynie, że dalsze informacje na temat portfela ujawni 30 lipca w Tokio. W wydarzeniu dla reklamodawców swój udział zapowiedział również założyciel Brave Brendan Eich.

Nowe projekty Brave

Brave zyskuje w Japonii coraz większą popularność. W ubiegłym miesiącu przeglądarka nawiązała współpracę z koreańską grupą muzyczną BTS, znaną także pod nazwą Bangtan Boys, jak również z japońskim zespołem e-sportowym Rush Gaming. W przypadku współpracy z Rush Gaming, użytkownicy limitowanej wersji przeglądarki mogą zarabiać BAP za oglądanie reklam. Punkty można później wykorzystać na wsparcie zespołu Rush Gaming. O popularności Brave świadczy również fakt, że niedawno kilka japońskich giełd kryptowalutowych, w tym BitFlyer, ogłosiło rozpoczęcie obrotu tokenem BAT emitowanym przez przeglądarkę Brave.

bitflyer i brave stworzą wspólnie portfel kryptowalutreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.