Bitfinex wprowadza Bitfinex Pay dla płatności w ETH i BTC | Wiadomości | CrypS.

Bitfinex wprowadza Bitfinex Pay dla płatności w ETH i BTC

Mariusz Przepiórka
Kryptowalutowa giełda Bitfinex uruchomiła widżeta do obsługi płatności o nazwie Bitfinex Pay. Celem aplikacji jest umożliwienie sprzedawcom przyjmowania płatności wykonywanych przy użyciu kryptowalut.

Kryptowalutowa giełda Bitfinex uruchomiła widżeta do obsługi płatności o nazwie Bitfinex Pay. Celem aplikacji jest umożliwienie sprzedawcom przyjmowania płatności wykonywanych przy użyciu kryptowalut.

Czym jest Bitfinex Pay?

Sprzedawcy mogą zintegrować technologię płatności na stronie internetowej ułatwiającej dokonywanie e-płatności. Użytkownicy natomiast będą mieli możliwość płacenia różnymi kryptowalutami, w tym ETH, BTC, LN-BTC i USDT za pośrednictwem sieci Ethereum lub Tron. Płatności dokonane za pośrednictwem Bitfinex Pay zostaną bezpośrednio przekazane do giełdowego portfela sprzedawcy na platformie Bitfinex. Kwota obsługiwanej płatności jest ograniczona do 1000 USD.

Warto zauważyć, że klienci nie będą musieli ponosić żadnych opłat manipulacyjnych za korzystanie z Bitfinex Pay. Zastosowanie będą jednak miały opłaty transakcyjne naliczane przez odpowiednią sieć blockchain. „Uprawnieni” sprzedawcy, którzy zdecydują się zintegrować widżet ze swoimi stronami internetowymi, będą musieli najpierw zarejestrować i zweryfikować swoje konto Bitfinex do co najmniej średniego (intermediate) poziomu i złożyć wniosek o weryfikację sprzedawcy. Przy okazji weryfikacji sprzedawcy będą mogli założyć również subkonto.

Kryptowalutowa giełda Bitfinex uruchomiła widżeta do obsługi płatności o nazwie Bitfinex Pay. Celem aplikacji jest umożliwienie sprzedawcom przyjmowania płatności wykonywanych przy użyciu kryptowalut.reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.