Bitfinex uruchamia program afiliacyjny | Wiadomości | CrypS.

Bitfinex uruchamia program afiliacyjny

Mariusz Przepiórka
bitfinex giełda kryptowalut

Po miesiącach przygotowań giełda Bitfinex poinformowała o uruchomieniu programu afiliacyjnego, który dla jego uczestników ma stanowić możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy dzięki systemowi poleceń. Podstawowym warunkiem wzięcia udziału w programie jest posiadanie konta na giełdzie Bitfinex.

System opiera się na prowizjach, które użytkownik otrzymuje za każdym razem, gdy osoba, która dołączyła do programu korzystając z jego kodu referencyjnego dokona transakcji lub innej czynności w ramach platformy Bitfinex. Prowizje mogą być zwiększone, jeśli na przykład rachunek użytkownika lub powiązanej osoby przeszedł procedurę KYC.

Środki można monitorować dzięki panelowi kontrolnemu uczestnika programu. Tam również znajduje się opcja generowania kodów referencyjnych, które można później udostępniać znajomym. Liczba kodów jest nieograniczona, a wypłaty prowizji dokonywane są w walucie, w jakiej ponoszone są opłaty podlegające naliczeniu prowizji.

Program afiliacyjny ma również pewne ograniczenia. W sieci powiązanych partnerów nie może znaleźć się sam użytkownik, a także członkowie jego najbliższej rodziny. Program nie uwzględni również dotychczasowych klientów giełdy Bitfinex, ponieważ jego celem jest przyciągnięcie jak największej liczby nowych inwestorów. Z oferty nie skorzystają też osoby z zastrzeżonych jurysdykcji, takich jak Kuba, Korea Północna, Wenezuela, Iran, Syria oraz Krym, a także obywatele USA, których giełda nie obsługuje od sierpnia ubiegłego roku.

bitfinex giełda kryptowalut
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.