Bitfinex pozwoli na zakup kryptowalut kartami płatniczymi | Wiadomości | CrypS.

Bitfinex pozwoli na zakup kryptowalut kartami płatniczymi

Mariusz Przepiórka
giełda kryptowalut bitfinex znosi opłaty za depozyty poniżej 1000 USD

Klienci giełdy Bitfinex mogą już kupować kryptowaluty korzystając bezpośrednio z kart kredytowych i debetowych. Jest to możliwe dzięki współpracy giełdy z zewnętrznymi spółkami Mercuryo i OWNR Wallet. Użytkownicy mogą w ten sposób kupować Bitcoina, Tether (USDt), Ethereum oraz inne tokeny ERC20.

Zgodnie z informacjami udostępnionymi przez Bitfinex, pewne ograniczenia dotyczą klientów niezweryfikowanych. Mogą oni korzystać jedynie z platformy płatniczej udostępnianej przez estońską spółkę Mercuryo. Klienci zweryfikowani zyskają także dostęp do OWNR Wallet.

Kupno kryptowalut za pomocą kart kredytowych jest tematem dość kontrowersyjnym z uwagi na ograniczenia prawne. Dodatkowo znaczna liczba banków nie pozwala klientom na wykorzystywanie kart kredytowych do zakupu kryptowalut. Z drugiej jednak strony coraz więcej platform tradingowych rozszerza swoje usługi i udostępnia klientom płatności w tradycyjnych walutach.

giełda kryptowalut bitfinex znosi opłaty za depozyty poniżej 1000 USD
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.