BitClude dodaje opcję zakupów przy użyciu karty | Wiadomości | CrypS.

BitClude dodaje opcję zakupów przy użyciu karty

Michał Misiura
polska giełda kryptowalut bitclude wdrożyła obsługę kart VISA

Polska giełda kryptowalut BitClude poinformowała o wprowadzeniu możliwości doładowania konta przy użyciu kart VISA.

Dzięki nowej opcji zasilania rachunków na platformie, klienci giełdy otrzymają możliwość szybkiego przelania środków. BitClude oferuje także bezprowizyjne wpłaty w PLN za pomocą systemów ELIXIR, EXPRESS i SWIFT. Wypłaty środków można dokonywać tą samą drogą (w przypadku zwykłych przelewów prowizja to 1 złoty) oraz w bankomatach (10 złotych prowizji).

Poza PLN giełda obsługuje również EUR, GBP i USD. W jej ofercie znajdują się w tym momencie tylko bitcoin i litecoin, jednak do oferty mogą dołączyć wkrótce ETH, XRP i DOGE. Według informacji ze strony BitClude’a, giełda posiada obecnie ponad 20 000 użytkowników i wygenerowała wolumen obrotu bliski 350 mln złotych. Siedziba spółki znajduje się w Poznaniu. Giełda posiada status Małej Instytucji Płatniczej, wydany przez KNF.

polska giełda kryptowalut bitclude wdrożyła obsługę kart VISAreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.