Bitcan udostępnia zakup BTC przez widget do kwoty 10 000 PLN | Wiadomości | CrypS.

Bitcan udostępnia zakup BTC przez widget do kwoty 10 000 PLN

Redaktor: Albert Czajkowski
bitcan kantor widget

Od teraz kantor Bitcan udostępnia możliwość zakupu bitcoinów do kwoty 10 000 PLN przez widget, dostępny także na naszej stronie. Dotychczasowy limit wynosił 1000 złotych. 

Tak jak do tej pory, bez zmian pozostanie brak pełnej weryfikacji KYC dla zakupów poniżej 1 tysiąca złotych. Wymagania dotyczące potwierdzeń według wydawanej kwoty przedstawiają się następująco:

  • do 200 zł – bez żadnych potwierdzeń i weryfikacji konta (tak jak dotychczas),
  • od 200 zł do 1 tysiąca złotych – potwierdzenie płatności poprzez kod SMS,
  • od 1 tysiąca zł do 10 tysięcy złotych – jednorazowa weryfikacja tożsamości bez zakładania konta. Dane KYC zostają przypisane do podanego adresu e-mail i nie trzeba już przechodzić ponownych weryfikacji.

Ponadto pojawi się także więcej opcji płatności. Oprócz możliwości użycia Blika, Bitcan wprowadzi także ekspresowe płatności, do których dołączy w przyszłości obsługa kart kredytowych.

Widget kantoru Bitcan jest dostępny na stronie CrypS’a w bocznym panelu oraz w tym miejscu (link). Minimalna kwota zakupu to 50 złotych.

bitcan kantor widgetreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.