BitBay z nowym operatorem wpłat i wypłat PLN | Wiadomości | CrypS.

BitBay z nowym operatorem wpłat i wypłat PLN

Redaktor: Albert Czajkowski
Giełda kryptowalut BitBay - logo BitBay

Polska giełda kryptowalut z siedzibą w Tallinie poinformowała o zmianie banku obsługującego przelewy w złotówkach. Nowe rachunki do wpłat zostały udostępnione dzisiaj.

W związku z prowadzonymi pracami BitBay informował, że klienci którzy wpłacili pieniądze po godzinie 18:00 dnia 29.11, otrzymają ich zwrot od swojego banku. Na giełdzie trwała przerwa techniczna, która zakończyła się dziś, około południa.

Od teraz klienci BitBay mogą swobodnie wpłacać złotówki za pośrednictwem przelewów. Zmianie uległ jednak numer rachunku bankowego, kod SWIFT oraz tytuł wpłaty. Ponadto operator przewiduje, że wypłaty w złotówkach zostaną udostępnione jeszcze dzisiaj.

BitBay zapewnił, że środki klientów są bezpieczne. Podkreślił także, że przerwa techniczna nie wpłynęła na płynność giełdy. Zgodnie z zapowiedziami, w najbliższym czasie mają zostać uruchomione nowe systemy obsługujące wpłaty i wypłaty w innych walutach.

Giełda kryptowalut BitBay - logo BitBayreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.