BitBay uruchamia platformę IEO | Wiadomości | CrypS.

BitBay uruchamia platformę IEO

Redaktor: Albert Czajkowski
Giełda kryptowalut BitBay - logo BitBay

Giełda BitBay wejdzie w crowdfunding 18 listopada, wraz z otwarciem sprzedaży tokenów QARK IEO. 

Initial Exchange Offering (IEO) na giełdzie BitBay, rozpocznie współpraca z QANplatform. Ta młoda estońska firma, planuje wejść na rynek z blockchainem podobnym do Ethereum, który ma mieć jednak znacznie większą wydajność. W odróżnieniu od innych giełd oferujących tokeny wybranych start-upów, BitBay umożliwi dokonywanie rozliczeń przy użyciu polskich złotych.

Dzięki modelowi IEO, klienci mogą wyeliminować część niepewności, z którą związane jest ICO, czyli samodzielne zbieranie funduszy przez firmę emitującą token. Zdarzały się przypadki, gdy firmy nie miały zamiaru wywiązać się z obietnic złożonych inwestorom. Na tym polu dochodziło także do innych oszustw i nadużyć. Powierzenie giełdzie roli męża zaufania nie wyeliminuje całego ryzyka i jest angażowaniem pośrednika, ale póki co, jest to model zyskujący na popularności. Znakomitym przykładem jest sukces platformy IEO Binance’s Launchpad.

Giełda kryptowalut BitBay - logo BitBayreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.