BitBay uruchamia platformę edukacyjną | Wiadomości | CrypS.

BitBay uruchamia platformę edukacyjną

Michał Misiura
Giełda kryptowalut BitBay - logo BitBay

BitBay Academy ma dostarczać darmową wiedzę dotyczącą rynku kryptowalut, zasad tradingu oraz poruszania się po giełdzie. 

Obecnie na nowej platformie edukacyjnej znajdują się 4 kursy:

  • Pierwsze kroki na BitBay.
  • Analiza techniczna – wprowadzenie.
  • Psychologia tradingu – wprowadzenie.
  • Kryptowaluty – wprowadzenie.

Teksty mają pomóc w zrozumieniu rynku oraz zasad analizy technicznej, a także przedstawić sposoby poruszania się po giełdzie i prowadzenia tradingu. BitBay zapowiada, że platforma będzie się rozwijać i wkrótce pojawią się na niej kolejne treści.

Przejdź do strony BitBay Academy

Giełda kryptowalut BitBay - logo BitBay
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.