BitBay uruchamia parę XRP/USDT i ogłasza konkurs | Wiadomości | CrypS.

BitBay uruchamia parę XRP/USDT i ogłasza konkurs

Redaktor: Albert Czajkowski
giełda kryptowalut bitbay

Użytkownicy giełdy kryptowalut BitBay już od najbliższej środy (9 grudnia) uzyskają dostęp do nowej pary walutowej XRP/USDT. Giełda przypomina również o specjalnej akcji związanej z handlem tokenami Tether. Akcja obowiązuje do 13 grudnia, a w jej ramach na wszystkich rynkach USDT obowiązuje prowizja 0%.

Tether na BitBay jest dostępny w 4 parach walutowych:

  • USDT/BTC
  • USDT/ETH
  • USDT/LTC
  • USDT/LINK

Konkurs GameCredits

BitBay zaprasza również do udziału w drugiej rundzie konkursu GameCredits. Pula nagród wynosi 100 000 GAME (około 5,9 tys USD). Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie zweryfikowanego konta na BitBay oraz wysłanie zgłoszenia na adres contest@bitbay.net do 11 grudnia.

Konkurs trwa do 11 grudnia i polega na zawieraniu transakcji w parze GAME/PLN tak, aby osiągnąć jak najwyższy wolumen obrotu transakcji GAME na PLN lub PLN na GAME. Zwycięża 10 osób o najwyższym wolumenie. Szczegóły konkursu można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie giełdy.

giełda kryptowalut bitbayreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.