BitBay udostępnia wpłaty i wypłaty w GBP | Wiadomości | CrypS.

BitBay udostępnia wpłaty i wypłaty w GBP

Mariusz Przepiórka
bitbay dodaje obsługę funta brytyjskiego

Giełda kryptowalut BitBay rozszerzyła swą ofertę i uruchomiła obsługę wypłat i darmowych wpłat w brytyjskich funtach (GBP).

Z tej nowości bez wątpienia ucieszą się Polacy mieszkający na Wyspach Brytyjskich, którzy stanowią liczną grupę klientów polskiej giełdy. Dzięki nowej usłudze unikną wysokich kosztów transferu środków, prowizji za przewalutowanie oraz długiego czasu oczekiwania na zaksięgowanie wypłaty.

BitBay informuje, że w ramach nowej usługi posiadacze kont w funtach brytyjskich uzyskają możliwość bezpłatnego dokonywania depozytów. Ponadto skróci się czas oczekiwania na dodanie środków do salda na giełdzie. Wpłaty dokonywane w GBP na giełdzie BitBay są księgowane przez całą dobę i 7 dni w tygodniu. Możliwa będzie również realizacja wypłat GBP na rachunki w Wielkiej Brytanii, Unii Europejskiej i Rosji.

Giełda przypomina jednocześnie, że wpłaty może dokonać tylko zweryfikowany użytkownik BitBay, a przelew musi pochodzić z rachunku bankowego, którego dane odpowiadają danym posiadacza rachunku na giełdzie. Minimalna wpłata wynosi 5 GBP, a maksymalnie przelać można 200 000 GBP. Prowizja za wypłatę GBP przelewem bankowym wynosi 2 GBP, niezależnie od wypłacanej kwoty.

bitbay dodaje obsługę funta brytyjskiego
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.