Binance wznowiła przelewy bankowe w EUR za pośrednictwem SEPA.  | Wiadomości | CrypS.

Binance wznowiła przelewy bankowe w EUR za pośrednictwem SEPA. 

Redakcja
Problemy Binance na Kajmanach i w Tajlandii

Binance – największa na świecie giełda kryptowalut – ponownie wznowiła przelewy bankowe w EUR za pośrednictwem SEPA. 

Zgodnie z oficjalnym komunikatem, Binance – największa giełda kryptowalutowa pod względem dziennego wolumenu – ponownie umożliwiła dokonywanie przelewów w EUR za pośrednictwem SEPA. Możliwe stało się to dzięki współpracy z Paysafe.

Ponowne uruchomienie miało miejsce z dniem 26 stycznia, 13:00 UTC. Póki co użytkownicy mogący wziąć udział w pilotażu są wybierani na podstawie szeregu testowych kryteriów. Jednak w komunikacie możemy przeczytać, że pełne ponowne otwarcie kanałów SEPA zostanie rozszerzone na wszystkie rynki w odpowiednim czasie.

Być może warto więc sprawdzić, czy Twoje konto zostało wcześniej zablokowane, aby przekonać się, czy wpłaty i wypłaty za pośrednictwem powyższej metody są już możliwe.

Giełda zawiesiła płatności z sieci SEPA w czerwcu 2021 roku. Odbyło się to za sprawą wzmożonej kontroli regulacyjnej skierowanej w platformę. Teraz wydaje się jednak, że sytuacja wraca do normalności.

Problemy Binance na Kajmanach i w Tajlandiireklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.