Binance wspiera teraz wpłaty na Arbitrum | Wiadomości | CrypS.

Binance wspiera teraz wpłaty na Arbitrum

Redakcja
Problemy Binance na Kajmanach i w Tajlandii

Binance ogłosiło zakończenie integracji Arbitrum One z mainnetem, umożliwiając użytkownikom transfer Ethereum z portfela Binance prosto do sieci warstwy 2.

Największe rozwiązanie Ethereum w warstwie 2 nabiera rozpędu. Wiodąca giełda kryptowalutowa Binance ogłosiła w piątek, że zakończyła integrację z siecią Arbitrum One. Teraz użytkownicy mogą przesyłać Ethereum przechowywane na Binance bezpośrednio do swoich portfeli Ethereum na Arbitrum.

Wcześniej, użytkownicy chcący wysłać Ethereum na Arbitrum musieli najpierw wypłacić środki na główną sieć Ethereum, a następnie skorzystać z mostu Arbitrum, takiego jak AnySwap, Hop lub Synapse. Korzystanie z mostu do transferu środków na Arbitrum może być jednak kosztowne. Opłaty za gaz sięgały bowiem setek dolarów w okresach dużego przeciążenia sieci.

W tym samym ogłoszeniu Binance oświadczyło, że wypłaty z Arbitrum z powrotem na giełdę jeszcze nie działają. Zostaną jednak wprowadzone w późniejszym terminie. W ciągu ostatniego roku kilka głównych scentralizowanych giełd uruchomiło integrację ETH 2.0, umożliwiając swoim użytkownikom stakowanie Ethereum na łańcuchu Beacon. Jednak Binance jest pierwszą dużą giełdą, która obsługuje bezpośrednie wpłaty na warstwę 2 Ethereum.

Arbitrum jest obecnie największą siecią warstwy 2 Ethereum. Jej całkowita zablokowana wartość wynosi ponad 2,3 miliarda dolarów. Sieć wykorzystuje Optimistic Rollups, aby zmniejszyć płaty za gaz i przyspieszyć transakcje. Jednocześnie korzysta też z bezpieczeństwa i decentralizacji głównej sieci Ethereum.

Problemy Binance na Kajmanach i w Tajlandiireklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.