Binance wprowadza handel bez opłat dla pary ETH/BUSD | Wiadomości | CrypS.

Binance wprowadza handel bez opłat dla pary ETH/BUSD

Mariusz Przepiórka
Binance głównym kontrahentem Bitzlato

Największa giełda kryptowalut na świecie wprowadziła handel bez opłat dla pary walutowej ETH/BUSD. Promocja Binance trwa do 26 września 2022. Z zerowych opłat maker i taker mogą korzystać wszyscy użytkownicy platformy.


Przejdź do wykresu ETH/BUSD na stronie Binance

Pary handlowe spot ETH/BUSD będą wyłączone ze zniżek za opłaty BNB, rabatów, opłat lub jakiejkolwiek innej formy korekty opłat lub promocji opłat.

W przypadku użytkowników VIP wolumen transakcji par handlowych spot ETH/BUSD zostanie wykluczony z 30-dniowego obliczania wolumenu do Poziomu Opłaty Handlowej. Więcej informacji na temat dedykowanych usług Instytucjonalnych i VIP można uzyskać w dziale Rozszerzonych Usług Instytucjonalnych Binance.

W przypadku dostawców płynności spot wolumen maker w parach handlowych spot ETH/BUSD zostanie wykluczony z obliczania wolumenu maker na rzecz Programu Dostawcy Płynności Spot.

Binance głównym kontrahentem Bitzlatoreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.