Binance uruchamia kopanie w chmurze | Wiadomości | CrypS.

Binance uruchamia kopanie w chmurze

Redakcja
Binance głównym kontrahentem Bitzlato

Binance Pool uruchomił usługę Cloud Mining, która pozwoli użytkownikom na zakup hashrate i kopanie Bitcoina w chmurze.


Platforma oferuje zerowe opłaty za zarządzanie dla osób, które zarejestrują się w ciągu pierwszego miesiąca do 22 grudnia. Później opłaty będą wynosić 1,5%. Serwis pobiera również 2,5% prowizji na opłaty eksploatacyjne. Na stronie internetowej puli czytamy:

Dzięki Cloud Mining można całkowicie zapomnieć o sprzęcie oraz poszukiwaniu i wynajmowaniu miejsc na koparki. Powierz obsługę i konserwację zaufanemu partnerowi.

Binance ogłosiło uruchomienie pierwszych produktów do wydobywania kryptowalut w chmurze w październiku. Jednocześnie giełda stworzyła fundusz o wartości 500 mln dolarów, który ma zapewnić finansowanie długu zmagającym się z problemami górnikom.

Ofertę cloud miningu od Binance można zobaczyć tutaj.

Wraz z wejściem w przestrzeń cloud miningu, pula staje się konkurentem dla platformy Bitdeer, która w styczniu 2021 roku stała się własnością Jihana Wu w ramach zapłaty za jego odejście z Bitmain. Inny współzałożyciel producenta sprzętu do wydobywania kryptowalut, Micri Zhang, popiera serwis BitFuFu, który świadczy podobne usługi.

Bitdeer uruchomił również we wrześniu narzędzie inwestycyjne o wartości 250 milionów dolarów, które ma kupować aktywa od “zagrożonych” górników.

Binance głównym kontrahentem Bitzlatoreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.