Binance uruchamia funkcję Binance Sensei opartą o ChatGPT | Wiadomości | CrypS.

Binance uruchamia funkcję Binance Sensei opartą o ChatGPT

Mariusz Przepiórka
Binance

Giełda kryptowalut Binance informuje o uruchomieniu funkcji Binance Sensei. Jest to osobisty przewodnik po świecie web3, blockchain i krypto, oparty na zaawansowanej technologii AI ChatGPT.


Celem przedsięwzięcia jest uporządkowanie dostępnych informacji i ułatwienie poruszania się po świecie kryptowalut. Binance chce w ten sposób wyjść naprzeciw użytkownikom, którzy czują się przytłoczeni ogromną ilością informacji dostępnych w zasobach internetowych.

Binance informuje, że ChatGPT został przeszkolony za pomocą materiałów dostępnych w bibliotece giełdy (ponad 1000 artykułów) oraz wszystkich kursów dostępnych na platformie Binance Academy. W ten sposób użytkownicy przy pomocy Binance Sensei mogą w przejrzysty i interaktywny sposób poszerzać swą wiedzę na temat kryptowalut.

Wystarczy wpisać w okno czatu kilka słów kluczowych lub zadać pytanie, a Binance Sensei udzieli wiarygodnej odpowiedzi. Zwięzłe podsumowanie zagadnienia przekazywane przez nowe narzędzie ma zwykle objętość ok. 150 słów.

Sensei na razie tylko po angielsku

Zgodnie z regulaminem udostępnionym na oficjalnej stronie Binance usługa Binance Sensei jest obecnie dostępna tylko w języku angielskim. Więcej języków będzie dostępnych wkrótce.

Giełda podkreśla, że w założeniu Binance Sensei ma być jedynie narzędziem, które ułatwia użytkownikom skuteczne uzyskiwanie odpowiedzi przy wykorzystaniu treści z platformy Akademii Binance lub innych wiarygodnych źródeł otwartych. Celem narzędzia nie jest zapewnianie użytkownikom jakichkolwiek porad inwestycyjnych.

Binance zastrzega również, że nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wykorzystanie informacji lub wyników otrzymanych przy użyciu usługi Binance Sensei.

Binancereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.