Binance ujawnia rozwiązanie White Label | Wiadomości | CrypS.

Binance ujawnia rozwiązanie White Label

Mariusz Przepiórka
binance

Spółka Binance oficjalnie zaprezentowała własne rozwiązanie White Label funkcjonujące pod nazwą Binance Cloud. Pozwala ono firmom na założenie własnej giełdy kryptowalutowej. W przyszłości platforma może być wykorzystywana do emisji wirtualnych tokenów poprzez platformę IEO (initial exchange offering). Dostępne mają być również usługi OTC.

Platforma pozwala na szybkie rozwinięcie dodatkowych strumieni przychodów oraz obrót wieloma rodzajami aktywów kryptowalutowych. Dzięki temu brokerzy, zarządcy funduszy oraz emitenci tokenów uzyskują dostęp do wszystkich niezbędnych funkcji w jednym miejscu.

Binance planuje też stworzenie rozwiązania White Label dla innych funkcjonalności, takich jak np. Staking. Nowe rozwiązanie zapewnia możliwość dowolnej konfiguracji, w zależności od potrzeb klientów. Changpeng Zhao, CEO Binance, w tym miesiącu wskazywał już na możliwą premierę nowego produktu, jednak wszystko wskazuje na to, że rozwiązanie White Label jest zaskoczeniem dla branży kryptowalutowej.

binancereklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.