Binance tworzy krypto kursy dla Ukraińców | Wiadomości | CrypS.

Binance tworzy krypto kursy dla Ukraińców

Dawid Kucharczyk
Binance głównym kontrahentem Bitzlato

21 marca 2023 roku giełda Binance ogłosiła uruchomienie krypto kursów na Ukrainie. Inicjatywa dostarczy milionom Ukraińców nową wiedzę o krypto zupełnie za darmo.


Binance wcześniej ogłosiła też tematy, które zostaną ujawnione w szkoleniu:

  • Technologia Blockchain
  • Decentralizacja
  • Historia kryptowalut i zasady ich funkcjonowania
  • WEB 3.0
  • NFT i Metaverse
  • Strategie handlowe i wiele więcej

Jak zapisać się na szkolenie?

Aby zapisać się na szkolenie należy:

  • zarejestrować się na giełdzie
  • wejść w ten link i przejść przez pierwszą lekcję Blockchain basics
  • wykonać quizy po każdej sekcji.

Zwracać uwagę na zadania, których będzie przybywać. Każdy kto je wykona otrzyma nagrodę w USDT. Ponadto każdy uczestnik, który ukończy kurs, weźmie udział w losowaniu Iphone’a 14 i słuchawek Airpods.

Kirill Khomyakov, dyrektor generalny Binance na Ukrainie i WNP, skomentował najnowszą inicjatywę w następujący sposób:

Edukacja pozostaje kluczowym elementem naszej strategii promowania masowej adopcji aktywów cyfrowych. Ukraina ma jedną z wiodących pozycji pod względem adopcji kryptowalut, a naszym zadaniem jest zapewnienie użytkownikom całej niezbędnej wiedzy na ich temat, a także poinformowanie ich o wszystkich związanych z nimi zagrożeniach.

Z kolei Konstantin Yarmolenko, dyrektor generalny Ukraińskiego Związku Publicznego Wirtualnych Aktywów, powiedział:

Projekt jest potrzebny teraz bardziej niż kiedykolwiek. Nasz związek publiczny już przygotowuje inicjatywę wprowadzenia do programów szkolnych i uniwersyteckich kursu na temat podstaw kryptowalut.

Binance głównym kontrahentem Bitzlatoreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.