Binance spaliła 444 mln USD w tokenach BNB | Wiadomości | CrypS.

Binance spaliła 444 mln USD w tokenach BNB

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
binance spalanie

BNB Chain zakończył swój najnowszy kwartalny event automatycznego spalania tokenów, usuwając z obiegu BNB o wartości około 444 milionów dolarów.


BNB Chain zakończył swój najnowszy event auto-spalania, znacznie zmniejszając podaż BNB w obiegu.

Blockchain Binance spalił w środę 1 959 595,29 BNB o wartości ponad 444 milionów dolarów. Całkowita spalona suma stanowi 1,2% podaży w obiegu. Binance spaliła do tej pory ponad 38 683 447 BNB. Jej długoterminowym jest zmniejszenie całkowitej podaży Binance Coina o 50%.

Dzisiejsze spalenie jest już dwudziestym takim procesem od czasu uruchomienia programu pod koniec 2017 roku. Jest to również trzeci kwartalny auto-burn, co oznacza, że liczba spalonych tokenów została obliczona na podstawie ceny BNB i liczby bloków wyprodukowanych przez BNB Chain w ciągu ostatniego kwartału. BNB Chain kontynuuje również wypalanie części opłat za gaz w czasie rzeczywistym.

Pomimo wydarzenia, BNB traci 1,6% wartości rynkowej na przestrzeni doby.

binance spalaniereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.