Binance przymierza się do przejęcia CoinMarketCap | Wiadomości | CrypS.

Binance przymierza się do przejęcia CoinMarketCap

Mariusz Przepiórka
binance

Według doniesień portalu The Block kryptowalutowa giełda Binance prowadzi rozmowy w celu pozyskania CoinMarketCap. Serwis podaje również, że kwota transakcji może wynieść nawet 400 mln USD w akcjach i gotówce. Jeśli transakcja dojdzie do skutku, będzie jedną z największych w przestrzeni kryptowalutowej.

Inne warunki ewentualnej umowy nie są znane. Warto jednak przypomnieć, że niedawno CEO giełdy Binnce Changpeng Zhao zapowiedział, że spodziewa się dwóch znaczących transakcji, które w dużym stopniu wpłyną na rynek. Jedną z nich może być właśnie przejęcie CoinMarketCap.

CoinMarketCap to najpopularniejsza baza danych związanych z branżą kryptowalutową. Według SimilarWeb w ciągu ostatnich sześciu miesięcy skorzystało z niej 207,2 mln użytkowników. Binance w tym samym czasie zanotowała 113,8 mln odwiedzin. Przejęcie CoinMarketCap będzie kolejnym krokiem w ekspansji Binance, która w ubiegłym roku przejęła 9 spółek (m.in. Trust Wallet, DappReview, WazirX i JEX).

binancereklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.