Binance pozyskał platformę DappReview | Wiadomości | CrypS.

Binance pozyskał platformę DappReview

Mariusz Przepiórka
binance

Giełda kryptowalut Binance ogłosiła, że kupiła DappReview, analityczną platformę dla zdecentralizowanych aplikacji (DApps).

DappReview powstała w lutym 2018 roku i zajmuje się skanowaniem i dostarczaniem informacji na temat 3900 DApps w trzynastu blockchainach i może pochwalić się liczbą 300 tysięcy comiesięcznych użytkowników ze 120 krajów.

Nowy nabytek pozwoli giełdzie Binance, która obecnie jest jedną z największych na świecie pod względem wielkości obrotu, na mocniejsze wejście do sektora DApps i blockchain. DappReview zachowa swoją niezależność pod względem technicznym i operacyjnym, a giełda wesprze platformę przede wszystkim w zakresie marketingu i rozwoju biznesowego.

Przejęcie przez Binance wzmocni DappReview zasobami, które znacznie przyspieszą rozwój platformy. Plany na przyszłość obejmują m.in. partnerstwo z kolejnymi protokołami blockchain w celu dalszej integracji danych DApps i działania na rzecz szerszego zastosowania tej technologii.

binance
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.