Binance ogłasza nowy airdrop dla posiadaczy swojego portfela Web3 | Wiadomości | CrypS.

Binance ogłasza nowy airdrop dla posiadaczy swojego portfela Web3

Filip Dzięciołowski
Binance airdrop

Binance ogłosiło wczoraj nowy airdrop tokenów DODO o wartości 90 tys. USD, który jest przeznaczony dla posiadaczy portfela Binance Web3. Akcja ma na celu popularyzację korzystania z tego narzędzia od największej na świecie giełdy kryptowalut.


  • Aby zakwalifikować się do udziału w airdropie, użytkownicy muszą wykonać określone zadania w portfelu Binance Web3,
  • Akcja potrwa do 18 marca.

Załap się na airdrop DODO od Binance

Mamy dobrą wiadomość na użytkowników giełdy kryptowalut Binance, którzy lubią polować na airdropy. Największa na świecie platforma do handlu cyfrowymi aktywami ogłosiła wczoraj, tj. 5 marca, nową inicjatywą dot. zrzutu tokenów DODO.

Jest ona dedykowana wszystkim użytkownikom ich portfela Web3, który zadebiutował na rynku w listopadzie zeszłego roku. Co trzeba zrobić, by załapać się na wyżej wspomniany airdrop? Należy dokonać konwersji lub osiągnąć minimalny poziom obrotów na platformie DODO na parach BNB/USDT, DODO/USDT, ETH/USDC oraz WETH/USDC.

Pula nagród w wysokości 90 tys. USD zostanie rozdzielona między uczestników w oparciu o poziom trudności i zaangażowania każdej misji, przy czym najwyższy poziom nagród oferuje 27 tys. USD w tokenach DODO dla najbardziej aktywnych traderów.

Do udziału w promocji są uprawnione są tylko adresy utworzone i zabezpieczone kopią zapasową w ramach portfela Binance Web3.

Dodatkowo nagrody dla każdego uczestnika są ograniczone do 1% puli nagród za misję, z maksymalną kwotą 700 USD w tokenach DODO dostępną dla użytkowników, którzy ukończą wszystkie misje.

Pełne info dot. airdropa tokenów DODO na Binance znajduje się w tym miejscu.

DODO to zdecentralizowana platforma handlowa oparta o algorytm Proactive Market Maker (PMM), działająca na Ethereum i Binance Smart Chain (BSC). Dodatkowe istotne szczegóły o tym projekcie znajdzie tutaj.

To nie koniec dobry wieści! Binance prowadzi powiem w ramach swojego portfela Web3 jeszcze inny airdrop, który dotyczy tokenów CyberConnect. Ten natomiast potrwa do 11 marca. Więcej informacji na ten temat jest tutaj.

Binance airdropreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.