Binance ogłasza dwa konkursy dla swoich użytkowników! Pula nagród do 170 tys. USD | Wiadomości | CrypS.

Binance ogłasza dwa konkursy dla swoich użytkowników! Pula nagród do 170 tys. USD

Filip Dzięciołowski
Binance Futures promocja

Największa na świecie platforma do handlu kryptowalutami odpaliła dwa programy promocyjne dla uczestników jej platformy dla rynku futures. Chociaż obecna sytuacja dot. kursu BTC stoi pod dużym znakiem zapytania w związku z zamieszaniem spowodowanym przez SEC, warto na pewno zachować chłodną głowę i zainteresować się tematem.


  • Binance Futures wystartowało z pięcioma nowymi opcjami dla rynków terminowych skupionych na marży w stablecoinie USDC. W tym właśnie aktywie można otrzymać nagrodę z puli o wartości 170 tys. USD,
  • Kluczowa giełda z rynku kryptowalut daje swoim użytkownikom możliwość skorzystania z dwóch promocji równocześnie. Czas trwania akcji kończy się w dniu 21 stycznia.

Podwójna oferta w ramach Binance Futures

Zarówno standardowi użytkownicy platformy Binance do handlu kontaktami wieczystymi, jak i także ci posiadający status VIP na poziomach od 1 do 3, mogą skorzystać z dwóch ofert promocyjnych, jakie obowiązują na niej do 21 stycznia br.

W ich ramach na Binance Futures odpalono handel BTC, ETH, BNB, SOL i XRP w parze z drugim największym stablecoinem pod względem marketcapu, czyli USDC. W ramach zachęty do ożywienia handlu tymi rynkami, Binance przekaże aż 170 tys. dolarów w tokenie od firmy Circle, które trafią do traderów, którzy wpłacą swoje coiny na poczet depozytu handlowego.

Tutaj należy opisać pokrótce dwa warianty promocyjne, jakie oferuje giełda.

Pierwszy z nich opiera się na tym, że traderzy muszą wpłacić USDC na swój adres portfela futures, co kwalifikuje ich do odebrania nagród z łącznej puli 125 000 USD w tym stablecoinie w formie kuponów rabatowych na opłaty transakcyjne.

Użytkownicy, którzy są uprawnieni do udziału w tej opcji, muszą zasilić swój depozyt netto w wallecie Futures na co najmniej 100 USDC. Wtedy to mogą liczyć na zakwalifikowanie się do odebrania nagrody o wartości 10 USD w tej kryptowalucie.

Jak przebiega selekcja zwycięzców? Według klasycznego schematu „kto pierwszy, ten lepszy”, tak więc nie ma co czekać. Tutaj obowiązuje limit osób do pierwszych 5 tys. użytkowników, jeśli wpłacimy od 100 do 499 USDC.

Natomiast jeśli zasilimy swoje konta kwotą minimum 500 USDC, to możemy załapać się jako jedni z pierwszych 2000 użytkowników, którzy zasilą saldo w tym przedziale, na nagrodę w wysokości 15 USDC rabatu na opłaty transakcyjne.

Sprawdź zasady promocji

Drugi wariant natomiast wygląda następująco: tutaj należy przeprowadzić transakcje opiewającą na minimum 1000 USDC z pięcioma nowymi opcjami, o których piszemy wyżej. Uczestnicy konkursu mogą wtedy załapać się na nagrody w wysokości nawet do 45 tys. USDC.

W tym przypadku pula nagród zależy od ilości inwestorów, którzy zakwalifikują się do udziału w tym programie. Poniżej prezentujemy stosunek ilości potencjalnie zakwalifikowanych traderów do przewidywanej puli nagród. Tak więc, jeśli np. do tego konkursu nie przystąpi więcej niż 4500 użytkowników, to nagrody będą dzielone z 15 tys. USD. Tabelę z dokładnymi danymi znajdziecie w tym miejscu.

Binance Futures promocjareklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.