Binance nawiązuje współpracę z Ledger, aby umożliwić jeszcze bardziej płynne zakupy kryptowalut | Wiadomości | CrypS.

Binance nawiązuje współpracę z Ledger, aby umożliwić jeszcze bardziej płynne zakupy kryptowalut

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
binance ledger

Dwóch głównych graczy w branży aktywów cyfrowych, Binance i Ledger, połączyło siły w obietnicy, aby uczynić aktywa cyfrowe bardziej dostępnymi dla ogółu społeczeństwa.


Giełda kryptowalut Binance nawiązała współpracę z francuskim operatorem portfeli kryptowalutowych Ledger, aby przyspieszyć kupowanie walut cyfrowych dla swoich klientów. Pltforma obiecuje, że posiadacze fizycznych portfeli Ledger, takich jak Nano S lub Nano X, będą mogli kupować kryptowaluty bezpośrednio ze swojej aplikacji Ledger Live, dzięki Binance jako pośrednikowi.

80 różnych kryptowalut

Nowa funkcja pozwala każdemu właścicielowi portfela na zakup ponad 80 różnych kryptowalut. Użytkownik może zapłacić kartą kredytową Visa lub Mastercard. Zespół największej giełdy kryptowalut stara się pokazać, że umowa partnerska to coś więcej niż tylko biznes. W oświadczeniu możemy przeczytać:

Współpraca z Ledgerem pozwoli nam połączyć kilka aspektów ekosystemu Web3.

W przyszłości firmy obiecują dodać więcej wspólnych funkcji do portfela i rozwijać nowe projekty. Najpierw jednak chcą usłyszeć opinie użytkowników na temat swojej nowej inicjatywy.

Wcześniej Ledger ogłosił, że poszukuje nowych źródeł finansowania na rozwój firmy – spółka ma nadzieję na pozyskanie co najmniej 100 mln dolarów.

binance ledgerreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.