Binance ma dla Ciebie bojowe zadanie! Dołącz do Misji Zarabiania i zgarnij 60 USD | Wiadomości | CrypS.

Binance ma dla Ciebie bojowe zadanie! Dołącz do Misji Zarabiania i zgarnij 60 USD

Filip Dzięciołowski
Binance kampania

Giełda Binance ruszyła wczoraj ze swoją nową kampanią „Misja zarabiania”, dzięki której możemy zgarnąć vouchery o wartości nawet do 60 dolarów w BNB! 


Nowy program od największej giełdy kryptowalutowej na świecie wystartował w dniu 3 października i będzie aktywny do 16 października 2023 roku. Wszyscy użytkownicy platformy, którzy przeszli pomyślnie system weryfikacji tożsamości KYC, mogą wziąć udział w tej inicjatywie i zgarnąć do 60 dolarów w popularnym tokenie od Binance

Masz do wykonania „Misję zarabiania”

Uczestników programu czekają 4 zadania. Każde z nich należy wybrać z specjalnej strony, która jest dedykowana ,,Misji zarabiania’’. Znajdziecie ją pod tym linkiem

To, co jest istotne, to fakt, że nagrody są limitowane i będą rozdawane według kolejności zgłoszeń. Nie ma więc co czekać, bowiem to tylko zmniejsza nasze szanse na zdobycie fajnej kwoty przy niewielkim nakładzie pracy, więc weź udział jak najwcześniej! 

Cała zabawa w „Misję zarabiania” polega na połączeniu różnych wyzwań na platformie Binance. Niezależnie od tego, jakie posiadamy doświadczenie w poruszaniu się na rynku cyfrowych aktywów, organizatorzy kampanii na pewno przygotowali odpowiednie zadanie dla nas.

Należy jednak pamiętać, że za każde wykonane zadanie jest przeznaczona określona pula środków oraz że każde kolejne wyzwanie trzeba wybrać ze strony Misja Zarabiania przed jego ukończeniem, aby zakwalifikować się do otrzymania nagród.

Poniżej znajduje się opis 4 zadań od Binance:

  1. Polecenie giełdy swoim znajomym. Każdy nowy użytkownik, który dołączy dzięki Tobie do platformy Binance i pomyślnie zweryfikuje swoją tożsamość, zapewni Ci voucher o wartości 4 USD w tokenie BNB. Nagrodę można zmaksymalizować, przesyłając nawet 10 skutecznych poleceń, aby zarobić aż 40 USD. Łączna dostępna pula, jaką organizator przeznaczył na nagrody za to zadanie, to 220 000 USD.
  2. Kup kryptowaluty: wejdź w stu procentach na rynek cyfrowych aktywów realizując minimalny zakup na poziomie 10 USD przy użyciu karty bankowej, a w zamian otrzymasz voucher o wartości 3 USD w tokenie BNB. Łączna dostępna pula: 15 000 USD.
  3. Handel spot: dokonaj transakcji o wartości co najmniej 10 USD na platformie Binance Spot, by odblokować nagrodę w postaci vouchera tokenowego BNB o wartości 5 USD. Łączna dostępna pula: 25 000 USD.
  4. Zdobywaj wiedzę: korzystając z potęgi informacji oraz czytając opublikowany na blogu Binance artykuł „10 najlepszych narzędzi kryptowalutowych, które warto opanować na platformie Binance”, możemy otrzymać 2 USD w tokenie BNB. Łączna dostępna pula: 10 000 USD.

UWAGA! Wszyscy uczestnicy tej zabawy, którzy wykażą się swoim wyjątkowym zaangażowaniem i uda im się zarobić 50 USD w czterech podstawowych zadaniach, zgarną dodatkowy voucher o wartości 10 USD w tokenie BNB. Łączna dostępna pula: 20 000 USD*.

Należy mieć również na uwadze, że czas tutaj nie działa na naszą korzyść, bowiem w momencie, gdy wszystkie przydzielone nagrody do poszczególnych misji zostaną odebrane, nie będziemy mieli już szansy na ich zdobycie. Tak więc weź udział w misji jak najwcześniej!

Po więcej szczegółów wpadnijcie na stronę Binance, gdzie znajdziecie pełen zakres informacji na temat ich kampanii. Powodzenia!

Binance kampaniareklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.