Binance Labs zainwestowało w start-up Aptos Labs | Wiadomości | CrypS.

Binance Labs zainwestowało w start-up Aptos Labs

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
Binance głównym kontrahentem Bitzlato

Ramię venture capital giełdy kryptowalut Binance ogłosiło strategiczną inwestycję w Aptos Labs, startup stworzony przez byłych pracowników Meta.

Deweloperzy wykorzystają fundusze na stworzenie “bezpiecznego i skalowalnego blockchaina”, rozbudowę personelu i rozwój infrastruktury projektu. Szef Binance Labs, Yee He powiedział:

Wierzymy, że konkurencyjność technologiczna zespołu Aptos poprawi skalowalność infrastruktury blockchain, a także będzie wspierać nowe przypadki użycia Web3.

Kwota transakcji nie została ujawniona.

Ogromne finansowanie

W marcu 2022 roku Aptos pozyskał 200 mln dolarów w rundzie inwestycyjnej prowadzonej przez Andreessen Horowitz. Finansowanie zapewnili również Multicoin Capital, Coinbase Ventures, Katie Haun, Three Arrows Capital, ParaFi Capital, IRONGREY, Hashed, Variant, Tiger Global, BlockTower, FTX Ventures i Paxos.

Startup zamknął w lipcu rundę finansowania Series A o wartości 150 milionów dolarów, prowadzoną przez FTX Ventures i Jump Crypto.

Przypomnijmy, że w sierpniu Binance Labs zainwestowało w projekt infrastrukturalny Ankr.

Binance głównym kontrahentem Bitzlatoreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.