Binance i Paxos otwierają bramki dla wymiany krypto-FIAT | Wiadomości | CrypS.

Binance i Paxos otwierają bramki dla wymiany krypto-FIAT

Michał Misiura
binance

Giełda kryptowalut Binance będzie pierwszą, która otworzy drzwi dla walut tradycyjnych za pośrednictwem stablecoina Paxos

12 listopada Paxos ogłosił, że zbliża się premiera jego bramy dla płatności FIAT. Obsługiwany przez Binance stablecoin, ma udostępnić usługę, dzięki której klienci giełdy będą mogli wymieniać go bezpośrednio na dolary. Pomimo, że Paxos prowadzi usługę od maja, Binance jako pierwszy w pełni zintegruje ją ze swoim systemem. Obie firmy pogłębiają współpracę, a dyrektor generalny Binance –  Changpeng Zhao, zasugerował, że w przyszłości mogą być sobie jeszcze bliższe.

Dalsze nowości w Binance US

Zgodnie z wczorajszymi doniesieniami, amerykański oddział giełdy, włączył do swojej oferty Qtum (QTUM). 25 kryptowaluta dostępna na Binance US, obsługuje platformę stworzoną do implementacji inteligentnego mostowania kontraktów typu plug-and-play z Bitcoin i Ethereum. Depozyty są już aktywne, a transakcje w parach QTUM/USD i QTUM/USDT rozpoczną się wieczorem, 14 listopada

 

binance
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.