Binance dodaje nowości do swojej oferty | Wiadomości | CrypS.

Binance dodaje nowości do swojej oferty

Mariusz Przepiórka
binance

Giełda kryptowalut Binance poinformowała o rozszerzeniu swej oferty o nowe produkty i funkcjonalności. Jedną z nowych pozycji w ofercie platformy tradingowej giełdy są opcje na bitcoina z terminem wygaśnięcia wynoszącym od 10 minut do 1 dnia.

Aaron Gong z Binance Futures zapowiada, że początkowo klienci będą mogli skorzystać z opcji na bitcoina. Opcje na inne kryptowaluty mają pojawić się w późniejszym terminie. Binance uruchomił kontrakty futures pod koniec ubiegłego roku i szybko stał się liderem w tym sektorze rynku, wyprzedzając BitMEX. Obecnie opcje na bitcoina są dostępne tylko na platformie mobilnej. Giełda zapowiada jednak, że wkrótce będą aktywne również na tradycyjnej platformie giełdy.

Kolejną nowością w ofercie Binance jest obsługa pięciu kolejnych walut krajowych. Wpłaty depozytów we własnych walutach będą mogli realizować mieszkańcy Kolumbii, Korei Południowej, Kenii, Kazachstanu i Peru. To kolejny krok w realizacji ambitnego celu Binance. Zgodnie z nim giełda do końca bieżącego roku chce obsługiwać 180 walut z całego świata. Oferta pięciu nowych walut obejmuje pary z BTC, ETH,  BNB, XRP oraz stablecoinami USDT i BUSD.

binance
reklama
reklama