Binance: depozyty bankowe w EUR i GBP bez opłat | Wiadomości | CrypS.

Binance: depozyty bankowe w EUR i GBP bez opłat

Mariusz Przepiórka
binance

Giełda kryptowalut Binance przygotowała kolejną niespodziankę dla swoich klientów. Tym razem spółka wprowadziła zerowe opłaty za wszystkie depozyty bankowe dokonywane za pośrednictwem Single Euro Payments Area (SEPA) dla EUR i Faster Payments (FPS) dla GBP. Użytkownicy platformy Binance mogą korzystać z promocji do godziny 0:00 (UTC) do dnia 31 grudnia 2020.

Giełda informuje również, że uprościła proces Weryfikacji Tożsamości. Zmiana dotyczy użytkowników, którzy przeszli już podstawową weryfikację konta, która pozwala na rozpoczęcie korzystania z funkcji wpłat dokonywanych przelewem w EUR i GBP lub zakupu kryptowalut za pomocą karty kredytowej lub debetowej rozliczanej w EUR lub GBP.

binancereklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.