Binance Custody zmienia nazwę na Ceffu | Wiadomości | CrypS.

Binance Custody zmienia nazwę na Ceffu

Redakcja
Binance

Wiodąca na świecie giełda kryptowalut, Binance, zmienia teraz nazwę swojego działu Custody na Ceffu. Jeśli nazwa ta wydaje Ci się znajoma, to dlatego, że czerpie inspirację z popularnego Secure Asset Fund for Users (SAFU). Według oficjalnego komunikatu, celem rebrandingu jest podkreślenie zaangażowania firmy w zapewnienie bezpieczeństwa aktywów swoich klientów.


Rebranding obejmie również zamianę dotychczasowej domeny Binance Custody na nową.

Warto zauważyć, że Binance Custody został kiedyś uruchomiony jako dedykowana i samodzielna platforma powiernicza w celu rozwiązania problemów bezpieczeństwa, z którymi borykają się instytucje. W komunikacie prasowym możemy przeczytać:

Podczas gdy pozostajemy zaangażowani w ekosystem jako partner Binance w zakresie powiernictwa, ten rebranding oznacza ważny kamień milowy w rozwoju naszej firmy, aby kontynuować oferowanie również samodzielnych rozwiązań, w tym segregowanego cold storage, natywnego stakingu i usług escrow. W ramach zmiany marki, nie ma żadnych zmian w warunkach naszych usług, ani w rozwiązaniach już dostarczanych naszym klientom.

Powiernictwo instytucjonalne i roadmap na 2023 r.

Binance Custody jest w pełni przeznaczony do umożliwienia instytucjom inwestowania i handlu przy użyciu “zimnego” przechowywania kryptowalut jako bezpieczniejszej alternatywy. W styczniu Athena Yu, wiceprezes Binance Custody mówiła:

Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem dla instytucji, które również pragną głębokiej płynności, którą oferuje giełda Binance. Binance Mirror przynosi najlepsze z obu światów. Spędziliśmy dużą część ubiegłego roku na dopracowaniu jego działania, aby pomóc naszym klientom odblokować płynność ich aktywów przechowywanych w naszych zimnych portfelach. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, gdzie jesteśmy dzisiaj i nie możemy się doczekać, aby przedstawić nasze nadchodzące nowe funkcje, które podniosą funkcjonalność Binance Mirror jeszcze bardziej.

Pomimo zawirowań w branży, Binance wydaje się radzić sobie świetnie, a nawet wyraziła plany zwiększenia liczby pracowników aż o 30% w ciągu 2023 roku.

Binancereklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.