Bexplus, czyli broker kryptowalut z dźwignią x100 | Wiadomości | CrypS.

Bexplus, czyli broker kryptowalut z dźwignią x100

Redaktor: Albert Czajkowski
Bexplus, czyli broker kryptowalut z dźwignią x100

Bexplus, czyli kryptowalutowa platforma handlowa z dźwignią 100x. Charakteruzuje ją wysoka prywatność ze względu na brak zasad KYC, oprocentowanie na naszym portfelu, czy nawet bonus powitalny. Dowiedz się, czy warto!

Czym jest Bexplus?

Bexplus to oparta na bitcoinie platforma kryptowalutowa, oferująca lewarowany handel kontraktami futures na BTC, ETH, LTC, EOS, XRP itp. do nawet 100x. Platforma krypto-pochodnych, aby pomóc handlowcom zarabiać więcej wypuściła usługę 100% bonusu depozytowego dla każdego. Możesz się zastanawiać, co to oznacza, dlatego już spieszymy z wytłumaczeniem. W momencie gdy dokonasz depozytu na platformie w wysokości 1 BTC, 1 dodatkowy BTC będzie przypisany do Twojego konta. Każdy z użytkowników może uzyskać do 10 BTC za każdy depozyt.

Depozytowy bonus od Bexplus

Wysoka zmienność Bitcoina powróciła i daje traderom jeszcze więcej możliwości osiągnięcia zysków. Wykorzystując wahania cen i dźwignię finansową oferowaną przez brokerów, można wygenerować spore zwroty jak 100%, 200%, czy nawet 1000%. Warto podkreślić fakt, że tylko handlowcy z obszerną wiedzą na temat rynku i doświadczeniem mogą uzyskać takie wyniki, dlatego odradzamy takie działania początkującym adeptom sztuki kryptowalut.

Jak działa handel z dzwignią 100x?

Załóżmy, że wkładamy 1 BTC, aby otworzyć długi kontrakt (tzw. long’a), podczas gdy cena Bitcoina wynosi 10,000 dolarów. Dzień później cena BTC rośnie do 10,500 dolarów, także zysk wyniesie 4,76 BTC, czyli ROI na poziomie 476%. Należy pamiętać, że przy dźwigni 100x 1 BTC może otworzyć kontrakt o wartości 100 BTC.

Dlaczego? Otóż (10500 $ – 10000 $) * 100 BTC / 10500 $ * 100% = 4,76 BTC.

Handel z dźwignią na Bexplus

Przy 100% premii Bexplus, nasza początkowa inwestycja wyniosłaby 2 BTC, a zrealizowany zysk z tych 2 BTC wyniesie 9,52 BTC, przy czym ROI również zostanie podwojone do 952%. W przypadku dźwigni ważne jest, aby zachować szczególną czujność, ponieważ pomimo tego, że zwroty mogą być ogromne, spadki cen mogą szybko wyzerować Twoje konto.

Dlaczego warto korzystać z Bexplus?

Bexplus jest obecnie jedną z wiodących platform handlowych krypto-pochodnych oferujących dźwignię 100x w kontraktach futures BTC, ETH, EOS, LTC, czy XRP. Sama firma zarejestrowana jest w Saint Vincent i na Grenadynach, ciesząc się zaufaniem ponad 100 tys. handlowców na całym świecie, w tym w USA, Japonii, Korei oraz Iranie. Nie posiada KYC, co oznacza, że nie musimy podawać danych osobowych jak w innych tego typu platformach, nie pobiera od nas opłaty depozytowej, a klienci poza całodobą obsługą klienta otrzymują najbardziej pożądane usługi.

Zalety platformy handlowej Bexplus

Brak KYC

Platforma nie posiada KYC, co oznacza, że nie musimy podawać danych osobowych jak w innych tego typu platformach, nie oczekuje od nas opłaty depozytowej, a klienci poza całodobową obsługą klienta otrzymują najbardziej pożądane usługi.

Konto demo z 10 BTC

Bexplus oferuje również ciekawą usługę nowszym handlowcom lub zwyczajnie tym, którzy chcą lepiej zapoznać się z platformą bez niepotrzebnych strat. Bexplus oferuje symulator handlu, na którym otrzymamy 10 cyfrowych BTC do ćwiczeń, bez podejmowania ryzyka. W ten sposób możesz nauczyć się analizować rynek i zacząć korzystać z zestawu narzędzi, które oferuje konto demo na platformie.

Konto demo na Bexplus, czyli symulator handlu z dźwignią

Możliwość wypłat 24/7 i całodobowa obsługa klienta

Wniosek o wypłatę środków możesz złożyć w dowolnym momencie, a wpłacone depozyty możesz odzyskać nawet po 30 minutach w godzinach pracy. Dodatkowo jeśli kiedykolwiek napotkasz problemy z korzystania z Bexplus możesz skontaktować się z obsługą klienta za pośrednictwem różnych kanałów, takich jak email, czy czat na żywo.

Portfel BTC: do 21% odsetek w ujęciu rocznym

Bexplus oferuje portfel BTC na platformie, który może pomóc Ci wygenerować zysk bez handlu. Z ofertą do 21% RRSO jest to bez wątpienia jedna z najbardziej dochodowych stawek w branży. Podczas gdy większość platform pożyczkowych wymaga od handlowców zdeponowania co najmniej 1 BTC, handlowcy na Bexplus mogą dokonać wpłaty rozpoczynającej się od 0,05 BTC.

Portfel inwestycyjny BTC od Bexplus

Co można zrobić z bonusem od Bexplus?

Bonusu, który otrzymamy od Bexplus nie można wypłacić, ale handlowcy mogą go użyć jako depozytu zabezpieczającego, aby otworzyć jeszcze większe pozycje. Zysk uzyskany, dzięki bonusowi na platformie można wypłacić. Poza tym, przy większej marży istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że pozycje handlowców zostaną zlikwidowane, nawet przy dużych wahaniach cen.

Mogłeś jak wiele osób przegapić okazję do zakupu Bitcoina za kilka lub kilkanaście tysięcy, ale nadal możesz osiągać wysokie zyski dzięki ostatniemu ożywieniu Bitcoina. Jeśli jesteś gotowy na handel z dźwignią, dołącz do Bexplus i odbierz swój bonus.

Bexplus, czyli broker kryptowalut z dźwignią x100reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.