Azjatycka giełda listuje token ważnego projektu. Jego kurs leci do góry | Wiadomości | CrypS.

Azjatycka giełda listuje token ważnego projektu. Jego kurs leci do góry

Space ID wchodzi na Upbit

Ogłoszenie związane z uruchomieniem obsługi tokena SPACE ID (ID) na platformie Upbit doprowadziło do wzmożonego zainteresowania nią wśród inwestorów kryptowalut.


Zaledwie w ciągu kilku godzin od wejścia na znaną azjatycką giełdę SPACE ID doznał wzrostu cenowego o ponad 20%. Takie ruchy mogą być jednak typowe dla projektów o stosunkowo niskiej kapitalizacji rynkowej. W tym przypadku wynosi ona bowiem nieco ponad 125 mln dol.

Wzrost wartości SPACE ID. Źródło: tradingview.com

SPACE ID doznaje wzrostu po trafieniu na Upbit

Popularna platforma analityczna Lookonchain poinformowała za pośrednictwem X (dawnego Twittera) o widocznym skoku wartości wirtualnej waluty SPACE ID. Zmianę tę przypisała ona wylistowaniu tego tokena na największej giełdzie kryptowalut w Korei Południowej – Upbit.

To właśnie po dodaniu SPACE ID na wspomnianą platformę handlową cena tej kryptowaluty wzrosła. Co więcej, wiele portfeli przygotowywało się do transferu tego tokena na Upbit z innych giełd.

Wśród nich Lookonchain wyróżnił adres kryptograficzny “0x2b51” który wypłacił 1,55 mln ID (501 tys. dol.) z Binance i OKX, wskazując na potencjalne przygotowania do wpłaty na konkurencyjną platformę.

W chwili pisania tego tekstu SPACE ID handluje w okolicy 0,2858 dol. Pod względem swojej wartości rynkowej zajmuje dopiero 263 pozycję w rankingu największych kryptowalutowych projektów. Mimo ostatniego wzrostu od ATH odnotowanego 17 kwietnia br. dzieli go ponad 70%.

Na czym koncentruje się wspomniany projekt?

SPACE ID pozycjonuje się jako wielołańcuchowa usługa, oferująca użytkownikom możliwość rejestracji nazw domen z rozszerzeniami takimi jak .arb, .bnb i .eth. Zdecentralizowane rozwiązania w zakresie potwierdzania tożsamości zaczęły zyskiwać na znaczeniu wraz z rozwojem krajobrazu Web3. SPACE ID stanowi odpowiedź na tę potrzebę.

Wspomniana platforma zapewnia kompleksowe rozwiązanie, zapewniając usługi w zakresie rejestracji, handlu i zarządzania nazwami domen Web3 w jednym miejscu.

Decyzja Upbit o wprowadzeniu SPACE ID na giełdę również wskazuje na rosnącą rolę, jaką może odgrywać zdecentralizowana tożsamość w ekosystemie Web3.

Space ID wchodzi na Upbitreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.