Aptos wspiera rywala TikToka

Aptos wspiera rywala TikToka

Anna Sutowicz
Aptos wspiera Chingari

Aptos Labs inwestuje kapitałowo w konkurencję TikToka – popularną indyjską aplikację społecznościową Chingari.


Indyjska platforma mediów społecznościowych Chingari nawiązała współpracę z blockchainem Aptos, aby zapewnić wsparcie infrastrukturalne swojej bazie produktów Web3. Partnerstwo ma rozpocząć się w drugim kwartale tego roku.

Chingari to założona w 2018 roku aplikacja on-chain, która umożliwia użytkownikom przesyłanie filmów, interakcję ze znajomymi i innymi osobami, a także udostępnianie i przeglądanie treści – bardzo podobnie do TikToka. Pozwala przy tym twórcom treści zarabiać. Zapewnia im punkty, które mogą następnie wymienić na pieniądze. Ma 5 mln aktywnych użytkowników dziennie, a każdego dnia w aplikacji oglądanych jest ponad 200 milionów filmów.

Współpraca Aptos Labs z Chingari

Platforma jest obecnie dostępna w Indiach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Indonezji, Turcji i USA. Firma planuje w najbliższej przyszłości wejść na bardziej wschodzące i strategiczne rynki. Dyrektor generalny i współzałożyciel Chingari, Sumit Ghosh powiedział, że startup zamierza zwiększać zatrudnienie w czasie, gdy inne firmy z branży Web3 wycofują się z działalności:

Partnerstwo z Aptos Labs utoruje drogę do solidnych podstaw i studium przypadku w indyjskim ekosystemie Web3 przed ekspansją na nowsze rynki w najbliższej przyszłości. To znaczące partnerstwo, które Chingari zawrze, aby dołączyć do pierwszego miliarda użytkowników w łańcuchu.

Współpraca ma także na celu ułatwienie transakcji, zwiększenie ich prędkości i wzmocnienie bezpieczeństwa platformy.

Aptos oferuje kilka kluczowych korzyści, w tym zwiększoną skalowalność, bezpieczeństwo i szybkość, dzięki czemu idealnie pasuje do potrzeb Chingari — przedstawiono w oświadczeniu firmy.

Nowa wersja aplikacji ma oferować bardziej skalowalne wrażenia z nowszymi produktami.

Aptos wspiera Chingarireklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.