Aplikacja MetaMask wróciła do Google Play | Wiadomości | CrypS.

Aplikacja MetaMask wróciła do Google Play

Mariusz Przepiórka
Portfel ethereum metamask przywrócony przez google play app store

Zgodnie z informacją zamieszczoną na Twitterze aplikacja MetaMask ponownie jest dostępna w sklepie Google Play. Przypomnijmy, że portfel kryptowalutowy zniknął ze sklepu pod koniec grudnia. Usunięcie aplikacji wywołało spore kontrowersje i wpłynęło na cenę ETH. Posiadacze tokena Ethereum liczą teraz na to, że po przywróceniu aplikacji cena ETH wróci do poziomu sprzed usunięcia.

Serwisy zajmujące się branżą krypto wskazują, że aplikacja została jedynie wycofana na tydzień z powodu naruszenia polityki usług finansowych Google. MetaMask nie potwierdza jednak tych doniesień, więc możliwe, że sytuacja była wynikiem nieporozumienia.

Podobne problemy spotkały niedawno także kryptowalutowe kanały na Youtube. Serwis zablokował konta i materiały wideo związane z tą branżą. Po paru dniach wszystko wróciło do normy, a Youtube tłumaczył się, że doszło do pomyłki. Część uczestników branży kryptowalutowej obawia się jednak, że zdarzenia te nie są przypadkowe. Ich zdaniem duże korporacje wypowiedziały walkę kryptowalutom i niewykluczone, że same prowadzą prace nad własnymi tokenami.

Portfel ethereum metamask przywrócony przez google play app store
reklama
reklama