Aplikacja MetaMask wróciła do Google Play | Wiadomości | CrypS.

Aplikacja MetaMask wróciła do Google Play

Redaktor: Albert Czajkowski
Portfel ethereum metamask przywrócony przez google play app store

Zgodnie z informacją zamieszczoną na Twitterze aplikacja MetaMask ponownie jest dostępna w sklepie Google Play. Przypomnijmy, że portfel kryptowalutowy zniknął ze sklepu pod koniec grudnia. Usunięcie aplikacji wywołało spore kontrowersje i wpłynęło na cenę ETH. Posiadacze tokena Ethereum liczą teraz na to, że po przywróceniu aplikacji cena ETH wróci do poziomu sprzed usunięcia.

Serwisy zajmujące się branżą krypto wskazują, że aplikacja została jedynie wycofana na tydzień z powodu naruszenia polityki usług finansowych Google. MetaMask nie potwierdza jednak tych doniesień, więc możliwe, że sytuacja była wynikiem nieporozumienia.

Podobne problemy spotkały niedawno także kryptowalutowe kanały na Youtube. Serwis zablokował konta i materiały wideo związane z tą branżą. Po paru dniach wszystko wróciło do normy, a Youtube tłumaczył się, że doszło do pomyłki. Część uczestników branży kryptowalutowej obawia się jednak, że zdarzenia te nie są przypadkowe. Ich zdaniem duże korporacje wypowiedziały walkę kryptowalutom i niewykluczone, że same prowadzą prace nad własnymi tokenami.

Portfel ethereum metamask przywrócony przez google play app storereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.