Anthony Pompliano otworzył stronę z blockchainowymi ofertami pracy | Wiadomości | CrypS.

Anthony Pompliano otworzył stronę z blockchainowymi ofertami pracy

Redakcja
praca w branży blockchain

Kryptowalutowy influencer Anthony Pompliano ogłosił dzisiaj uruchomienie nowej strony internetowej z ogłoszeniami o pracę w branży blockchain – PompCryptoJobs.com.

Partnerami nowego serwisu są Coinbase, Gemini i BlockFi. Platformy te już w momencie uruchomienia opublikowały ponad 100 ofert pracy.

“Istnieją miliony ludzi, którzy są bez pracy w Stanach Zjednoczonych i wiele więcej, którzy chcą przejść do branży Bitcoin i kryptowalut. Najlepsze firmy mają tysiące wolnych miejsc pracy. Wydawało mi się to łatwym rozwiązaniem, aby stworzyć rynek, na którym kandydaci i korporacje mogą znaleźć się nawzajem i ze sobą połączyć”.

– powiedział Pompliano w rozmowie z serwisem Decrypt.

Pompliano, współzałożyciel funduszu hedgingowego Morgan Creek Digital, prowadzi popularny podcast i kanał YouTube. Jego Twittera śledzi prawie pół miliona ludzi. Pomp jest znany głownie z tego, że swoje prognozy BTC zawsze przedstawia z byczym sentymentem.

“Będę wykorzystywać moją dużą publiczność, aby doprowadzić firmy i kandydatów do wspólnej pracy nad rynkiem. Pomysł polega na uproszczeniu procesu poszukiwania pracy dla osób chcących przejść do branży kryptowalut, jednocześnie drastycznie zmniejszając problem z którym borykają się firmy – aby znaleźć najlepszych możliwych kandydatów.

– Pompliano powiedział w oświadczeniu.

Podobnie jak inne strony internetowe z ofertami pracy, PompCryptoJobs.com dzieli się na dwie sekcje: sekcję dla szukającego pracy i dla pracodawcy.

Osoby poszukujące pracy, aby otworzyć konto muszą podać imię, nazwisko, email oraz hasło. Po założeniu konta zupełnie za darmo mogą przesłać swoje CV.

Strona zarabia na pracodawcach, którzy za umieszczenie oferty muszą uiścić opłatę. PompCryptoJobs.com pobiera od pracodawców od 200 do 2500 dolarów miesięcznie, w zależności od liczby ofert, które chcą zamieścić.

PompCryptoJobs.com obsługuje zarówno stanowiska stacjonarne jak i zdalne. Twórca witryny wyraził swoje zadowolenie ze współpracy z największymi platformami w branży już od samego startu, mówiąc:

“Moim celem jest stworzenie rynku, który pozwala najlepszym kandydatom znaleźć najlepsze oferty, niezależnie od lokalizacji, języka lub specyfikacji pracy. Ważne było dla mnie, aby nasi partnerzy startowi byli wysokiej jakości, szybko rozwijającymi się firmami, które są liderami rynku Bitcoina i kryptowalut. Te trzy firmy reprezentują dokładnie te typy firm, w których chciałbym, aby moi przyjaciele i rodzina pracowali, więc było naturalne, aby rozpocząć to z nimi”.

praca w branży blockchainreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.