Anonimowy twórca Shiba Inu kasuje zawartość Twittera i bloga | Wiadomości | CrypS.

Anonimowy twórca Shiba Inu kasuje zawartość Twittera i bloga

Anna Sutowicz
Anonimowy twórca Shiba Inu kasuje zawartość twittera i bloga

Anonimowy założyciel Shiba Inu, Ryoshi usunął całą aktywność konta na Twitterze i posty na Medium.


Ryoshi, znany jest jako postać, która stoi za Shiba Inu – jednym z najbardziej popularnych memecoinów. Założyciel Shiby nie publikował tweetów od maja 2021 roku. Teraz powrócił w jakiejś formie na Twittera, lecz wyłącznie po to, by usunąć swoje tweety i zmienić zdjęcie profilowe. Zniknął również jego blog na Medium, zatytułowany „All Hail The Shiba”.

Zdjęcie profilowe Ryoshiego zostało zmienione na słynnego tybetańskiego poetę i jogina – Jetsun Milarepa. Jego biografia na Twitterze także jest już pusta. A wcześniej było w niej napisane: „Założyciel SHIB i LEASH. We Do it for teh ppl.

W międzyczasie Ryoshi zmienił również swój nagłówek na obrazek przedstawiający półksiężyc i chmurę.

To tylko zbieg okoliczności?

Ryoshi już wcześniej zmieniał swoje zdjęcie profilowe. W kwietniu zmienił swoją ikonę Medium na ptaka. Jednak to, co sprawia, że jest to znaczące, to czas. Ostatni post Ryoshiego na Medium – I AM RYOSHI – został opublikowany 30 maja 2021 roku. A teraz, czyli dokładnie rok później, Ryoshi powrócił, aby usunąć wszystkie te posty.

Czy Ryoshi może wrócić?

Oczywiście, usunięcie tweetów i postów na blogu Medium nie musi oznaczać, że projekt został porzucony. Być może to przygotowanie do większego przedsięwzięcia. Nagłe usunięcie postów Ryoshiego zdezorientowało społeczność. Nie ma tam informacji o jego miejscu pobytu. Użytkownicy mediów społecznościowych twierdzą, że Ryoshi może wrócić i ogłosić coś nowego. Jednak nadal nic nie zostało potwierdzone. Nie ma żadnych informacji pochodzących z żadnego z oficjalnych kont powiązanych z memecoinem.

Anonimowy twórca Shiba Inu kasuje zawartość twittera i bloga
reklama
reklama