Anonimowy twórca Shiba Inu kasuje zawartość Twittera i bloga | Wiadomości | CrypS.

Anonimowy twórca Shiba Inu kasuje zawartość Twittera i bloga

Anna Sutowicz
Twitter ma pracować nad własnym portfelem kryptowalut

Anonimowy założyciel Shiba Inu, Ryoshi usunął całą aktywność konta na Twitterze i posty na Medium.


Ryoshi, znany jest jako postać, która stoi za Shiba Inu – jednym z najbardziej popularnych memecoinów. Założyciel Shiby nie publikował tweetów od maja 2021 roku. Teraz powrócił w jakiejś formie na Twittera, lecz wyłącznie po to, by usunąć swoje tweety i zmienić zdjęcie profilowe. Zniknął również jego blog na Medium, zatytułowany “All Hail The Shiba”.

Zdjęcie profilowe Ryoshiego zostało zmienione na słynnego tybetańskiego poetę i jogina – Jetsun Milarepa. Jego biografia na Twitterze także jest już pusta. A wcześniej było w niej napisane: “Założyciel SHIB i LEASH. We Do it for teh ppl.

W międzyczasie Ryoshi zmienił również swój nagłówek na obrazek przedstawiający półksiężyc i chmurę.

To tylko zbieg okoliczności?

Ryoshi już wcześniej zmieniał swoje zdjęcie profilowe. W kwietniu zmienił swoją ikonę Medium na ptaka. Jednak to, co sprawia, że jest to znaczące, to czas. Ostatni post Ryoshiego na Medium – I AM RYOSHI – został opublikowany 30 maja 2021 roku. A teraz, czyli dokładnie rok później, Ryoshi powrócił, aby usunąć wszystkie te posty.

Czy Ryoshi może wrócić?

Oczywiście, usunięcie tweetów i postów na blogu Medium nie musi oznaczać, że projekt został porzucony. Być może to przygotowanie do większego przedsięwzięcia. Nagłe usunięcie postów Ryoshiego zdezorientowało społeczność. Nie ma tam informacji o jego miejscu pobytu. Użytkownicy mediów społecznościowych twierdzą, że Ryoshi może wrócić i ogłosić coś nowego. Jednak nadal nic nie zostało potwierdzone. Nie ma żadnych informacji pochodzących z żadnego z oficjalnych kont powiązanych z memecoinem.

Twitter ma pracować nad własnym portfelem kryptowalutreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.