Analityk Bloomberg uważa, że BTC może wzrosnąć do 400,000 USD w 2021 roku | Wiadomości | CrypS.

Analityk Bloomberg uważa, że BTC może wzrosnąć do 400,000 USD w 2021 roku

Konrad Juszczyk
Analityk Bloomberg uważa, że BTC może wzrosnąć do 400,000 USD w 2021 roku

Starszy strateg i analityk z Bloomberg, Mike McGlone ogłosił przekształcenie Bitcoina w aktywo rezerwowe niskiego ryzyka i przewidział jego wzrost do 400,000 USD.

Predykcje McGlone’a

Bitcoin (BTC) wciąż jest krytykowany ze względu na dużą zmienność, jednak jeden z najpopularniejszych analityków Bloomberg’a, Mike McGlone uważa, że BTC staje się coraz częstszym wyborem dla dużych inwestorów. W tweecie z 25 marca McGlone powiedział, że ten rok był przełomowy dla największej kryptowaluty, a ruchy aktywa wpisują się w trendy z lat 2013 i 2017, co może spowodować gwałtowny wzrost. Jeśli scenariusz się powtórzy, nowe ATH Bitcoina rzekomo osiągnie 400,000 USD. Strateg spodziewa się, że cena BTC wzrośnie siedmiokrotnie jeszcze w 2021 roku. To przyćmiewa inne szacunki, takie jak model Stock-To-Flow znanego analityka PlanB, który mówi o wzroście kryptowaluty do 100,000 USD przed Bożym Narodzeniem tego roku.

Inne predykcje

Wcześniej prezes giełdy kryptowalut Kraken, Jesse Powell, zwrócił uwagę na nieskończony potencjał pierwszej kryptowaluty pod względem kapitalizacji rynkowej. Według niego Bitcoin osiągnie 1 milion dolarów w ciągu 10 lat. Dodatkowo znany trader Ton Weiss powiedział, że cyfrowe złoto osiągnie poziom 70,000 USD w tym roku, a szef giełdy kryptowalut BTCC Bobby Lee przewiduje wzrost Bitcoina do 300 tysięcy dolarów. Według niego, po osiągnięciu tego poziomu, wzrost zostanie zastąpiony długoterminowym spadkiem.

Analityk Bloomberg uważa, że BTC może wzrosnąć do 400,000 USD w 2021 roku
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.